5 Autosupirkimo patarimai, kaip išsirinkti gerą transporto priemonę


CRO_cars_main_car_buyingguidePlanuojate parduoti savo transporto priemonę ir įsigyti naują? Autosupirkimas Jums turi keletą patarimų, į ką reikia atkreipti dėmesį perkant naudotą automobilį.

Žinome, kad esate girdėję ne vieną aspektą, tačiau tikimės, kad mūsų pateiktieji patarimai padės išsirinkti Jums tinkamiausią auto transporto priemonę, kuri tarnaus ilgai ir be jokių brangių nesklandumų.

  1. Kuo daugiau ir geriau apžiūrėti įvairių dalių, ant kurių įspausta pagaminimo data. Jei pagaminimo datos daug kur skiriasi, automobilis galėjo būti perrinkinėjamas, o tai gali būti avarijos ar net skendimo požymis.
  2. Atkreipkite dėmesį į priekines automobilio lempas – jos turi būti to paties gamintojo, kaip ir automobilis. Jei lempos keistos, tai  gali reikšti buvusį priekio defektą.
  3. Ant asfaltinės dangos staigiai iki galo paspauskite stabdžius. Išlipkite, apžiūrėkite likusias žymes. Jos turi buti simetriškos ir tiesios. Stabdant vairo neturi traukti į kurį nors šoną.
  4. Patikrinkite ar nepašalintas automobilio katalizatorius, nes atliekant techninę apžiūrą, katalizatorius būtinas. O taip pat ir aplinkai…
  5. Vienas iš būdų sužinoti apie automobilio tikrąją ridą: atkreipkite dėmesį į automobilio pedalus – jei jie labai susidėvėję (nusitrynusi viršutinė pedalo dalis) ar vairas labai apdriskęs, o automobilio rida maža, tai gali būti sena apgaulė.

Tokius, ir panašius patarimus įsiminkite apžiūrinėdami norimą dėvėtą transporto priemonę – jie gali lemti ar nusipirkę ją nereikės investuoti didelių lėšų į jo tvarkymą.

O jei norite parduoti savo seną automobilį, Jums tereikia užpildyti anketą transportosupirkimas.lt arba paskambinti mums telefonu 867178023. Jo supirkimas pas mus bus tikrai žymiai greitesnis nei Jūs išsirinksite naująją transporto priemonę.