Apie mus


ec2015-small-cars-photo-641096-s-original

Daug metų superkame automobilius (švedų, japonų, vokiečių, prancūzų gamybos) ir tai darome atsakingai. Mūsų komandoje dirba tik motyvuoti, patyrę ir kvalifikuoti darbuotojai. Jei Jums nebereikia Jūsų automobilio, mes jį iš Jūsų nupirksime.

Nesvarbu, kur gyvenate, mes atvyksime pas Jus į bet kurį Lietuvos kampelį. Mums nerūpi, ar automobilis važiuojantis, ar kelis metus stovėjo nenaudotas, ar jis su defektais – jis vis tiek mus domina. Superkame įvairaus dydžio ir visų gamintojų transporto priemones (lengvuosius automobilius bei mikro-autobusus). Mes nesame išrankūs, kai perkame Jūsų transporto priemones, nes norime būti Jums naudingi.

Jūsų automobilio būklė bus profesionaliai įvertinta mūsų komandos narių ir pasiūlyta atitinkama kaina. Net jei automobilis neturi TA lipduko, esame pasirengę tą automobilį nupirkti. Atsiskaitysime iš karto, sutvarkydami reikiamus dokumentus, Jums nereikės dėl nieko vargintis. Be to, Jūsų patogumui dirbame 7 dienas per savaitę, tad galite kreiptis Jums patogiu laiku.

Pasikliaukite mūsų komanda ir skambinkite tel. 8-671-78023 arba rašykite el. paštu info@transportosupirkimas.lt/.

 

Pildyti formą