Automobilių supirkimas Vilniuje


As a service we have provided you this image for COMPING/VIEWING purposes ONLY. To purchase a larger version of this image, search for the 6-character Image Name at: www.painetworks.com Search for the 6-character Image Name at the above website, then click on the Price link next to the thumbnail image. Note: If the original Image Name has been changed, open the image in Photoshop. Go to File:File Info:Section:Keywords The Image Name will be the top keyword. painet@stellarnet.com tel: (701) 947-5932 tel: (888) 966-5932 fax: (701) 947-5933

Automobilių supirkimas Vilniuje – tai verslas, kuris superka europietiškus naudotus automobilius. Tai gali būti prancūzų, vokiečių, švedų surinkti automobiliai, tačiau tinka ir japoniški (Honda, Toyota ar Mazda). Kyla klausimas, ar automobilių supirkimas Vilniuje yra pasiruošęs supirkti kinų gamintojų automobilius, kurie netolimoje ateityje žada plačiu mastu patekti į Europos valstybių gatves? Kol kas kinų automobiliai dar nebando užkariauti europiečių simpatijų, nes dar nepasiekė 5 saugumo žvaigždučių. Tai reiškia, kad norėdami pasiekti Europos automobilių saugumo standartus, kinai savo automobilius dar turi tobulinti. Bet tai tik laiko klausimas, kada europiečiai, įskaitant ir lietuvius, važinės kinų gamintais automobiliais. SAIC Motor Corp ir Emegrand EC7 automobiliai vis tobulėja, nes kinų automobilių gamintojų pažangumas auga, samdantis Europos specialistus. Tik ar lietuviai pirktų kinišką automobilį, kai Lietuvoje yra stiprus stereotipas, kad kiniška produkcija yra nekokybiška dėl masinės gamybos?

Na, o kol Europoje tik patikimi automobiliai, tai juos ir eksploatuokime. Kol kas automobilių supirkimas Vilniuje superka šiuos automobilių modelius: Alfa Romeo, Audi, Bentley, BMW, Bugatti, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Hyundai, Land Rover, Mazda, Nissan, Mercedes-Benz, Opel, Fiat, For, Honda ir kitus lietuviams gerai žinomus automobilius. Lietuviai juos naudoja ilgus metus, o kartais panaudoję keletą metų keičia į kitą automobilį. Pasakyti, kad lietuvis yra prisirišęs tik prie kurio nors vieno automobilių gamintojo tikrai negalima. Pavyzdžiui, būna ir taip, kad lietuvis 3 metus naudojo Opel, o po to automobilių supirkimas Vilniuje Opel‘į nuperka ir tada vairuotojas įsigyja Saab. Faktas tas, kad nebėra taip, kad lietuviai vertintų tik vokiškus automobilius, nes automobilių rinkoje yra ir daugiau patikimų transporto priemonių gamintojų.

Laikrodis tiksi… automobiliai sensta, kuriami nauji automobilių modeliai. Lietuviai gal ir neperka pačių naujausių modelių, tačiau savo transporto priemones tikrai keičia į kitas, kai turima mašina susidėvi. Būtent tada seno automobilio naujais „namais“ tampa automobilių supirkimas Vilniuje. Priežastis yra paprasta – automobilių supirkimas Vilniuje superka įvairios būklės transporto priemones (lengvuosius automobilius ir mikro-autobusus).