Autosupirkimas pataria, į ką reikia atkreipti dėmesį vilniečiams ir miesto svečiams


79Klausiame vilniečių ir Vilniaus miesto svečių: ar kada esate pagalvoję, kad palikdami savo transporto priemonę vienoje ar kitoje Vilniaus miesto vietoje, elgiatės nesaugiai? O ar kada esate paskaičiavę, kiek avarijų nutinka gatvėje, kuria pravažiuojate kasdien?
Viena Lietuvos draudimo bendrovė sudarė interaktyvų Vilniaus miesto žemėlapį, kuriame pažymėti visi draudimo bendrovės bei Informatikos ir ryšių departamento prie LR Vidaus reikalų ministerijos užfiksuoti duomenys, kurioje miesto vietoje buvo atlikta nusikalstama veika – automobilių apiplėšimai, apgadinimai bei auto transporto avarijos. Duomenys nustebino: rajonuose, kuriuose tikėtasi didelio nusikalstamumo, įvyksta iš ties mažai nusikalstamos veikos, susijusios su automobiliais. Tačiau kaip taisyklė, daugiausiai auto transporto įvykių įvyksta judriausiose ir ilgiausiose miesto gatvėse. Kviečiame panagrinėti šį žemėlapį ir šiose vietose būti atsargesniems (nuorodą rasite čia: https://goo.gl/nqbwAK).
O jei atsargesniems būti jau per vėlu ir Jūsų automobilis patyrė didesnių nuostolių, dėl kurių siekiate jį parduoti, mes siūlome Jums sprendimą – auto supirkimas. Greitai ir puikia kaina parduoti automobilį galite įkeldami pagrindinę informaciją į mūsų puslapį transportosupirkimas.lt. Įkelkite ir mes su Jumis susisieksime! Greita, patogu tik transporto supirkimas !