Superkame automobilius savaitgaliais


Darbo dienomis žmonės dažniausiai yra užsivertę reikalais ir neturi laiko tvarkyti automobilio pardavimo klausimo. Dėl to transporto supirkimo srityje išeiginių nebūna, dirbame net ir savaitgaliais. Taip mūsų įmonė nusprendė elgtis savo klientų labui, kad jiems suteiktų paslaugas jiems patogiu metu.

Superkame automobilius daug neklausinėdami, svarbu, kad turėtumėte automobilio dokumentus, įrodančius, kad automobilis yra Jūsų. Be šių dokumentų transporto priemonės parduoti negalite. Nuosavybę patvirtinantys dokumentai mums parodo, kad superkame automobilius iš teisėtų jų savininkų. Kai minėti dokumentai tvarkingi, galima pasirašyti pirkimo-pardavimo sutartį ir atsiskaityti. Tai padaroma per vieną dieną, o jei tiksliau, tai visos dienos net nereikia.

Transporto priemonės spalva ar automobilio patirtos nesunkios avarijos nėra priežastis, dėl kurios sandėris galėtų neįvykti. Superkame automobilius ir su defektais, t. y., daužtus, įlenktus, išdužusiomis lempomis ir pan. Mūsų tai negąsdina, o fiziniai asmenys iš jūsų tokio automobilio pirkti nenorėtų, suprasdami, kad po pirkimo turėtų į transporto priemonę nemažai investuoti prieš pradėdami ją naudoti. Vadinasi, jums pasisekė, kad mes superkame automobilius, nepaisant to, kokios jie būklės. Tačiau neneigiame to, kad avariją patyrusį automobilį perkame pigiau nei sveiką automobilį. Tai jūsų stebinti neturėtų, nes verslas remiasi logika.

Kas laukia automobilių, kuriuos superkame?

  • Remontas, po to pardavimas;
  • Remontas, vėliau automobilio nuomojimas;
  • Geros būklės automobilis iš karto keliauja pardavimo aikštelę;
  • Nepataisomi automobiliai keliauja į dirbtuves ardymui.

Tikėtina, kad transporto priemonių savininkams, po auto pardavimo, tai nėra labai aktualu, bet būsimus pirkėjus labai domina, kokiomis sąlygomis automobilis atkeliavo pas mus, buvo jis auto-įvykio dalyvis ar nebuvo ir t. t. Klientų lūkesčius visada išklausome ir siūlome automobilius į tai atsižvelgdami. Tai garantuoja, kad pirkėjas gaus ko nori.